fbpx

Zapraszamy na XIV Sympozjum naukowo-szkoleniowe „Polska Akademia Dermatologii i Wenerologii”!

Autor Przemek
padw

W imieniu Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego serdecznie zapraszamy do udziału w XIV Sympozjum naukowo-szkoleniowym PTD – „Polskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii”, które odbędzie się w dniach 20-22 czerwca 2024 r. w nowoczesnym Centrum Konferencyjnym CKF13, przy ul. Fabrycznej 13 w Krakowie .

Tematyka wykładów będzie skoncentrowana na diagnostyce i terapii chorób dermatologicznych i wenerycznych oraz posłuży zdobywaniu i poszerzeniu praktycznej wiedzy i umiejętności, pomagając dermatologom w codziennej, profesjonalnej obsłudze pacjentów.

Ponadto, Organizatorzy przedstawią propozycję kilku kursów, poszerzających umiejętności praktyczne w dziedzinie technik dermato-chirurgicznych, dermatoskopii i trichoskopii, z uwzględnieniem doskonalących zajęć praktycznych.

 

Aktualny program naukowy wydarzenia dostępny jest na stronie:

https://padw.pl/program

 

Zgłoszenia należy dokonywać poprzez formularz rejestracji:

https://padw.pl/rejestracja

 

Termin i miejsce:

20-22.06.2024, Centrum Konferencyjne Fabryczna 13, ul. Fabryczna 13,  31-553 Kraków

 

Kontakt:

email: padw2024@symposium.pl

 

Punkty edukacyjne:

Uprzejmie informujemy, że za udział w Polskiej Akademii Dermatologii i Wenerologii zostaną przyznane punkty edukacyjne.

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.