fbpx

WAŻNE – które tematy z zakresu medycyny estetycznej interesują Cię najbardziej?

Autor Przemek
infini szkolenie

Niechirurgiczne metody modelowania twarzy i ciała

[forminator_poll id="19010"]

Jeżeli powyższa tematyka Cię nie interesuje, a masz pomysł na inne, ciekawe warsztaty lub szkolenie, koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@estetyczny-portal.pl. Każdy oddany głos i wysłana opinia są bardzo ważna. Warsztaty i szkolenia stanowią przecież dla specjalisty medycyny estetycznej kopalnią wiedzy i ogromną możliwością rozwoju zawodowego. 

Serdecznie dziękujemy za każdy oddany głos!

 

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.