fbpx

Wypocznij na Mazurach wśród natury w Siedlisku Morena

Autor Magdalena Błaszczak

Siedlisko Morena to kawałek mazurskiego raju, dyskretnie usytuowany na pagórkowatym półwyspie nad Jeziorem Ułówki. Okolice obiektu należą do Mazur Garbatych Pojezierza Ełckiego.

Wyjątkowa lokazliacja

Największymi atutami obszaru jest wspaniały mikroklimat oraz duże przestrzenie leśne i wodne, w których miłośnicy spokoju znajdą wymarzone warunki do odpoczynku, rekreacji i poznawania piękna nieskażonej przez cywilizację przyrody.

Klimatyczne pokoje

We wnętrzach dominują delikatne motywy kwiatowe, łagodne kolory ziemi, a łączy wszystko rustykalny klimat: drewniane stropy, które powstały z oryginalnych starych belek, podłogi z desek oraz ściany jak w tradycyjnym mazurskim dworku.

Prywatna plaża

Miejsce najlepsze do wypoczynku w słoneczne dni, z czystym piaskiem, leżakami, pomostem, kąpieliskiem i sprzętem wodnym.

Nad Jeziorem

Ułówki to zachodnie rozwidlenie największego na Pojezierzu Ełckim Jeziora Łaśmiady. Jego strefa ciszy sprzyja spokojnemu wypoczynkowi.

Otoczony naturą

Jeziora, lasy, łąki, siedliska ptaków i dzikich zwierząt. Doskonałe warunki dla żeglarzy, wędkarzy, grzybiarzy i obserwatorów dzikiej przyrody.

Korzystaj z wody i jej zdrowego wpływu

Ciesz się pływaniem przez cały rok! W strefie Spa&Wellness znajduje się rekreacyjny basen wewnętrzny, obok którego czeka strefa saun i zewnętrzne jacuzzi.  Od maja do września do dyspozycji Gości oddajemy także basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą i kilkudziesięcioma leżakami z parasolami  – miejsce idealne zarówno do pływania, jak i zabawy.

siedlisko-morena

Menu inspirowane  naturą

Pobyt w Siedlisku Morena to szansa na delektowanie się potrawami wyśmienitej kuchni. Inspiracje do naszej karty czerpiemy z natury oraz dostępnych sezonowych produktów. Harmonijnie łączymy tradycję z modnym nurtem fusion. W naszym menu znajdują się zarówno tradycyjne polskie dania, jak i potrawy z całego świata. Tutaj też czeka na Państwa niezwykle bogata karta win.
www.siedliskomorena.pl

CZYTAJ TAKŻE

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności