fbpx

Serdecznie zapraszamy do udziału w Plebiscycie „Estetyczny Produkt Roku”!

Autor Przemek

Nagrodzimy najlepsze urządzenia i produkty związane z branżą medycyny estetycznej, z chirurgią plastyczną, dermatologią oraz z ginekologią estetyczną. Każde z produktów i urządzeń będzie miało szansę otrzymać dwie nagrody – przyznawane przez jury i przez czytelników. Nad przebiegiem konkursu, na każdym jego etapie, będzie czuwał nasz partner merytoryczny – kancelaria prawna FAIRFIELD. 

Oto kategorie, które zostaną nagrodzone:

 1. Produkty:

  • Peelingi
  • Wypełniacze do odbudowy objętości i liftingu
  • Wypełniacze do ust
  • Nici
  • Biostymulatory „miękkie”
  • Biostymulatory „twarde”
  • Stymulatory autologiczne
  • Mezoterapia igłowa
  • Mezoterapia bezigłowa
  • Mezoterapia mikroigłowa
  • Toksyna botulinowa
  • Pielęgnacja pozabiegowa
  • Pielęgnacja przeciwsłoneczna
 2. Urządzenia:
  • Modelowanie ciała
  • Wsparcie treningu
  • Do walki z cellulitem
  • Wyszczuplanie
  • Urządzenia do mikronakłuwania
  • Urządzenia do pielęgnacji twarzy
  • Radiofrekwencja
  • Platformy wielofunkcyjne
 3. Laseroterapia:
  • Lasery do depilacji
  • Lasery ablacyjne
  • Lasery nieablacyjne
 4. USG / urządzenia diagnostyczne
 5. Suplementy
 6. Chirurgia plastyczna
 7. Dla niego
 8. Marka roku – nagroda jury

Głosowanie będzie odbywało się dwutorowo, a głosować mogą tylko lekarze.

W każdej kategorii przyznawane będą dwie nagrody:

 • nagroda przyznawana przez jury
 • nagroda wyłoniona po podsumowaniu wyników
  w głosowaniu online na stronie www.estetyczny-portal.pl

Nad niezależnością i wiarygodnością konkursu oraz nad jego przebiegiem zgodnym z prawem czuwa Kancelaria prawna wyspecjalizowana w prawie medycznym.

 
 

Do jury Plebiscytu „Estetyczny Produkt Roku” zaprosiliśmy wybitnych ekspertów:

Dr n. med. Ewa Chlebus

Dermatolog, specjalista II stopnia. Prowadzi w Warszawie klinikę dermatologii i dermatologii estetycznej Klinika Dr Chlebus. Jest członkiem zarówno Polskiego, jak i Europejskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W 1999 roku została współzałożycielką Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Od 2009 roku zasiada w zarządzie Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, od 2023 roku zasiada również w Zarządzie Głównym Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jest autorką 25 prac opublikowanych w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych. Bierze czynny udział w polskich i zagranicznych konferencjach, podczas których wygłosiła 85 wykładów i doniesień zjazdowych. Napisała ponadto rozdziały w 3 książkach poświęconych dermatologii estetycznej, a także zredagowała polskie wydanie „Fizjologii skóry”. Zajmuje się m.in. ciężkimi postaciami chorób skóry twarzy, szczególnie trądziku i trądziku różowatego, usuwaniem przebarwień oraz nieinwazyjnymi metodami poprawy jakości skóry, w tym diagnostyką i leczeniem nietolerancji i alergii na kosmetyki. Jest wielką zwolenniczką pilingów medycznych i lekarzem, który w ich wykonywaniu ma bardzo duże doświadczenie.

dr Beata Dethloff

Jest specjalistą II stopnia w zakresie chorób wewnętrznych, a także certyfikowanym lekarzem medycyny przeciwstarzeniowej i anti-aging. Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Medycyny Przeciwstarzeniowej pod patronatem Światowej Organizacji Medycyny Anti-Aging (WOSAAM) oraz Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging pod patronatem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Jako lekarz medycyny estetycznej zdobyła 13-letnie doświadczenie, wykonując tysiące zabiegów i nieustannie poszerzając swoją wiedzę, dlatego też od lat dzieli się swoim doświadczeniem szkoląc innych lekarzy w zakresie m.in. wolumetrii. Pacjenci cenią ją za uzyskiwanie naturalnych efektów oraz prawdziwie holistyczne podejście do ich zdrowia. W terapii nie kieruje się wyłącznie jednym objawem, symptomem i jego przyczyną – ale patrzy na organizm pacjentów całościowo, uwzględniając w zaleceniach nawet subtelne powiązania między różnymi układami, narządami, czynnikami. Zwolenniczka naturalnych efektów, życia zgodnego z DNA oraz badań nutrigenetycznych.

IG: @drbeatadethloff
FB: Dr Beata Dethloff Anti-Aging

dr Aleksandra Jagielska

Lekarz dermatolog, absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Założycielka i właścicielka warszawskiej Kliniki Sthetic, która oferuje pacjentom dostęp do najnowszych i często autorskich rozwiązań z wielu dziedzin medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetologii, chirurgii i ginekologii, z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Jest członkiem wielu towarzystw naukowych krajowych i międzynarodowych takich jak: Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Antiaging, World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine – Union Internationale de Medicine Esthetique. Trener technik zabiegowych dla lekarzy zarówno w kraju jak i zagranicą. Jest międzynarodowym wykładowcą na światowych kongresach medycyny i dermatologii estetycznej. Ekspert wielu firm z branży. Publikuje zarówno w prasie fachowej, jak i w popularnej kobiecej. Była jednym z ekspertów w pierwszym w Polsce reality show kompletnych metamorfoz „Chcę być piękna”. Występuje jako ekspert w Dzień Dobry TVN, Pytanie na Śniadanie, Polsat Cafe.

dr Izabela Kobylińska

międzynarodowy szkoleniowiec z zakresu medycyny estetycznej. Podczas swojej kariery prowadziła szkolenia dla kilkuset lekarzy min. w zakresie mezoterapii, zastosowania toksyny botulinowej, wypełniaczy oraz laseroterapii. Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej dla Lekarzy przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Jest członkiem Amerykańskiej Akademii Anti- Aging, Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, oraz Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej. Prelegent na kongresach Medycyny Estetycznej. Lekarz z ponad kilkunastoletnim doświadczeniem zdobytym kolejno w USA, Europie Zachodniej i Polsce. Odbyła kilkuletnią praktykę w Klinice Chirurgii Plastycznej w San Francisco, California. Prowadzi liczne szkolenia praktyczne i teoretyczne dla lekarzy, min. w zakresie mezoterapii, zastosowania toksyny botulinowej, wypełniaczy oraz laseroterapii.

dr Rafał Kuźlik

Specjalista ginekologii i położnictwa oraz ginekologii estetycznej z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym i szerokimi kwalifikacjami, autor wielu prac naukowych, często dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w ogólnopolskich mediach. Przeprowadza zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej i plastycznej, takie jak: labioplastyka, waginoplastyka, operacje rekonstrukcyjne sromu, hymenoplastyka, hymenotomia, zabiegi laserowe, leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, wypełnianie warg sromowych, powiększenie punktu G, rekonstrukcja blizn okolic sromu i brzucha. Wykonuje operacje onkoplastyczne piersi.

dr hab. n. med. Robert Krzysztof Mlosek

Specjalista medycyny nuklearnej, lekarz medycyny estetycznej, adiunkt – pracownik naukowy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Autor kilkudziesięciu prac naukowych opublikowanych w zagranicznych i polskich czasopismach recenzowanych. Od ponad 20 lat prowadzi badania dotyczące możliwości zastosowania ultrasonografii w badaniach skóry oraz popularyzuje tę metodę. Jako jeden z pierwszych specjalistów w kraju i na świecie rozpoczął szkolenie lekarzy w zakresie ultrasonograficznych badań skóry. Pierwsze kursy szkoleniowe prowadził ponad 10 lat temu pod patronatem Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonograficznej a obecnie w swojej własnej placówce szkoleniowej akademia-estetyki. pl.

dr Bartosz Pawlikowski

Specjalista dermatologii i wenerologii, wysokiej klasy ekspert w dziedzinie laseroterapii, członek Amerykańskiego Towarzystwa Laseroterapii i założyciel pierwszego w Polsce Centrum Szkoleń z Laseroterapii w Praktyce kształcącego lekarzy. Konsultant w dziedzinie dermatologii w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi oraz ekspert Polskiego Towarzystwa Chorób Atopowych (PTCA). W 2004 roku ukończył Wojskową Akademię Medyczną na Wydziale Lekarskim, a w 2013 roku pod opieką prof. Andrzeja Kaszuby uzyskał specjalizacje dermatologa i wenerologa. W 2014 roku założył Medevac, obecnie Klinika Pawlikowski, oferującą kompleksowe usługi medyczne w zakresie leczenia dzieci i dorosłych.

dr Marek Szczyt

Jeden z najbardziej znanych i cenionych chirurgów plastyków w Polsce. Wydział lekarski Akademii Medycznej ukończył w 1987 roku. Po odbyciu stażu podyplomowego pracował w Klinice Chirurgii Instytutu Hematologii w Warszawie pod kierownictwem prof. Marka Ziemskiego zdobywając I stopień specjalizacji z chirurgii ogólnej. Przez siedem lat operował w Szpitalu Chirurgii Plastycznej w Polanicy Zdroju. Dzięki pracy pod kierownictwem prof. Kazimierza Kobusa, a także licznym stażom i szkoleniom w kraju i za granicą zdobył umiejętności i doświadczenie niezbędne do samodzielnego i odpowiedzialnego leczenia chorych z wadami wrodzonymi, pourazowymi zniekształceniami, czy ubytkami tkanek. Opanował perfekcyjnie wszystkie techniki operowania pod mikroskopem oraz zasady chirurgii laserowej i endoskopowej, zabiegi z zakresu chirurgii czaszkowo-szczękowej i twarzowej. Przez pięć lat pracował w Centrum Zdrowia Dziecka, z którym współpracuje do dziś. Wiedzę i umiejętności doskonalił na licznych kongresach i szkoleniach na całym świecie, m.in. w USA, Francji, Włoszech, Austrii, Niemczech. Jest Członkiem Zarządu oraz Rzecznikiem Prasowym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

 

dr Izabela Wierzbicka

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej, absolwentka wydziału lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Ponad 6 lat pracowała na oddziale chirurgii naczyniowej w szpitalu w Niemczech (Asklepios Klinikum Schwedt Oder). Ukończyła podyplomową szkołę Międzynarodowego Centrum Medycyny Estetycznej i Anti-Aging w Warszawie, założoną przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych, gdzie przez dwa lata doskonaliła swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, laseroterapii oraz medycyny przeciwstarzeniowej. Nieustannie rozwija swoje kompetencje, uczestnicząc w szkoleniach z zakresu nowych technik iniekcyjnych, a także konferencjach oraz międzynarodowych kongresach medycyny estetycznej (m. in. IMCAS Paris, Monte-Carlo oraz TAMC Dubrownik).

oraz jako konsultanci Estetycznego Magazynu

Magdalena Błaszczak

Redaktorka naczelna „Estetycznego Magazynu”. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku „Dziennikarstwo i komunikacja społeczna”. Ponad 16-letnie doświadczenie zawodowe zdobywała w największych polskich wydawnictwach, m.in. w Edipresse SA, Burda Media Polska, Agora SA, Bauer Media Group, Marquard Media Polska, Motor Presse Polska sp. z.o. o., Ringier Axel Springer Polska i w Grupie Onet SA. Pracowała w ogólnopolskich magazynach i serwisach internetowych dla kobiet. Była szefową działu urody i zdrowia w magazynach „Cosmopolitan”, „Joy”, „Samo Zdrowie”. Pracowała również w „Urodzie”, „Gali”, „InStyle”, „Vivie!”, „Hot Moda & Shopping”, „Shape”, „Woman’s Health”. Pisała dla wielu magazynów poradnikowych, m.in.: „Dziecko”, „Mamo to ja”, „Dobre Rady”, „Vita” oraz dla serwisów internetowych – ofeminin.pl oraz onet.pl. Autorka książki „Weź to rzuć!”. Obecnie jest jednocześnie redaktorką prowadzącą serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl.

Monika Klimiuk

Dyrektor wydawnicza, absolwentka Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego (mgr finansów) oraz Szkoły Głównej Handlowej, w której uzyskała specjalizację z Marketingu Internetowego.
Od dwudziestu lat związana z branża mediów ogólnopolskich i reklamy. Pracowała dla największych polskich wydawców prasy i serwisów internetowych, m.in.: Agora („Poradnik Domowy”),  G+J (tygodnik „Naj”). W wydawnictwie Edipresse pełniła rolę managera platformy pism luksusowych („Uroda”, „Viva!”, „Viva Moda”, „Uroda Życia” oraz serwis Viva.pl). Od 2020 r. odpowiada za utworzenie „Estetycznego Magazynu”, a od 2022 roku za utworzenie „Med&Beauty” i estetyczny-portal.pl, które w maju 2023 r zmieniły wydawcę na firmę Medicapress sp.z.o.o. 

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.