fbpx

Nowy „Estetyczny Magazyn” jest już w sprzedaży!

Autor Magdalena Błaszczak
estetyczny-magazyn

Nowy „Estetyczny Magazyn” jest już w sprzedaży!

W najnowszym wydaniu znajdują się artykuły wybitnych ekspertów. Wśród nich można przeczytać między innymi o:

  • powikłaniach po podaniu toksyny botulinowej;
  • najskuteczniejszych sposobach modelowania sylwetki w gabinecie lekarza medycyny estetycznej;
  • odmładzaniu dloni;
  • błyskawicznej metodzie Flow Injection, która nieinwazyjnie poprawia wygląd zębów;
  • najskuteczniejszym sposobie na problemy z erekcją – implancie prącia;
  • zabiegach medycyny estetycznej, którym mogą poddać się chorzy na łuszczycę;
  • zastosowaniu akupunktury w kosmetologii;
  • skutecznych metodach złuszczania skóry;
  •  zabiegach bankietowych polecanych przez ekspertów.

„Estetyczny Magazyn” – wywiad z gwiazdami z okładki

Bohaterami na naszej okładce są dr Tomasz Kasela razem z córką – Martyną Kaselą. Obydwoje są zwolennikami naturalnej medycyny regeneracyjnej. W wywiadzie przeprowadzonym przez redaktor naczelną, Magdalenę Błaszczak, opowiedzieli o swoim wieloletnim projekcie, który już niebawem podbije rynki medycyny estetycznej w całej Europie! Autologiczny przeszczep fibroblastów będzie nie tylko receptą na odmłodzenie, ale też sposobem na skuteczne leczenie oparzeń i blizn. Może być stosowany w wielu dziedzinach medycyny: ginekologii, stomatologii, proktologii.

Estetyczny Magazyn

„Estetyczny Magazyn” – kulisy sesji zdjęciowej

Niżej przedstawiamy film, w którym możecie zobaczyć, jak wyglądała sesja zdjęciowa, która znajduje się w najnowszym numerze. W listopadowe, słoneczne południe spotkaliśmy się w klinice Regenerum Clinic Biały Kamień doktora Tomasza Kaseli. Zdjęcia robił dla nas Krzysztof Werema. Nad całą oprawą sesji czuwały: Monika Klimiuk, wydawca, oraz Aleksandra Seweryn, odpowiedzialna między innymi za PR naszego magazynu. Dziękujemy za cudowną atmosferę i mile spędzony czas!

Odtwórz film na temat estetyczny-magazyn-sesja

„Estetyczny Magazyn” w wersji on-line!

„W sklepach Google Play oraz w App Store jest już dostępna aplikacja „Estetyczny  Magazyn”. Dzięki niej każdy numer naszego magazynu możesz mieć zawsze przy sobie. Przypominamy też o możliwości zakupu prenumeraty. To umożliwia szybki dostęp do każdego najnowszego wydania Estetycznego Magazynu. 

Pobierz już dziś:

CZYTAJ TAKŻE

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.