fbpx

Nowy numer Estetycznego Magazynu już w sprzedaży!

Autor Magdalena Błaszczak
estetyczny magazyn

Najnowszy Estetyczny Magazyn jest już w sprzedaży!

Trendy w medycynie estetycznej zmieniają się znacznie rzadziej, niż w modzie lub w makijażu. Jednak prawie co roku pojawiają się nowości, które wprowadzają wiele dobrego.

W tym numerze liczni specjaliści podkreślili, że jednym z kluczowych trendów jest intensywne, naturalne pobudzanie skóry do regeneracji. Dzięki nowym biostymulatorom i platformom laserowym możemy zachować młody i zdrowy wygląd na dłużej, nie zmieniając jednocześnie rysów i proporcji twarzy. Coraz częściej odchodzi się od odmładzania wyłącznie za pomocą wypełniaczy, które co prawda dają spektakularny efekt, ale nie pobudzają aż tak skóry do pracy. Łatwo nimi natomiast uzyskać tzw. Syndrom Przepełnionej Twarzy (FOS), o którym napisała w tym numerze dr Marta Roth. A przecież najważniejsze, abyśmy z upływem lat wciąż byli podobni do siebie. Doktor Aleksandra Jagielska, gwiazda tego wydania, za wzór odmładzania w rozmowie podała Francuzki i Skandynawki. Kobiety, które z upływem czasu wygladają subtelnie, zdrowo, naturalnie i z klasą. Ich twarze nie są ani nienaturalnie naciągnięte, ani nadmiernie wypełnione. Bo w odmładzaniu najpiękniejsze jest to, aby zachować różnorodność. Pokreślić to, co nas wyróżnia, zamiast starać się wyglądać tak samo jak większość. Co przewrotne – czasem można wyglądać bardziej interesująco i seksownie z niewielką asymetrią lub innym drobnym defektem.

Wiem co mówię, między innymi za sprawą kompleksu swoich opadających od zawsze powiek, których operację proponowano mi nie raz. Moja przyjaciółka puknęła się w czoło i powiedziała, że jeśli zrobię ich korektę, to i owszem może zyskam trochę większe oczy, ale stracę swój znak szczególny. A takie szczegóły czynią nas nieidealnie idealnymi.

Inspirującej lektury!

Odtwórz film na temat estetyczny-magazyn
CZYTAJ TAKŻE

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.