fbpx
Autor Magdalena Błaszczak
Estetczny Portal

REDAKCJA ESTETYCZNEGO MAGAZYNU

Estetyczny-portal.pl poświęcony jest medycynie estetycznej i profesjonalnym zabiegom poprawy urody. Publikujemy tu wypowiedzi oraz opinie najbardziej znanych ekspertów branży beauty, m.in. lekarzy medycyny estetycznej, chirurgów plastycznych, dermatologów, ginekologów, stomatologów, kosmetologów. Dzięki temu artykuły, które się tu znajdują, są rzetelne, poparte wieloletnim doświadczeniem. Łączymy pasjonatów dbania o piękny wygląd, ale też przede wszystkim zdrowie.

Zapraszamy do współpracy!

redaktor-magdalena-blaszczak

Magdalena Błaszczak

Redaktor prowadząca

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Od kilkunastu lat związana z branżą beauty. Była szefową działu „Uroda” oraz „Zdrowie” m.in. w magazynach „Cosmopolitan”, „Joy”, „Uroda”, „Samo Zdrowie”, „Gala”, „In Style”, a także na portalach internetowych „ofeminin.pl”, „onet.pl”. Redaktor naczelna „Estetycznego Magazynu”.

monika-klimiuk

Monika Klimiuk

Dyrektor ds. reklamy i sprzedaży

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej, gdzie uzyskała specjalizację z Marketingu Internetowego. Od dwudziestu lat związana z branżą reklamy. Pracowała dla największych polskich wydawców prasy i serwisów internetowych, m.in.: Agora, G+J, Edipresse.

karol-przybysz-estetyczny-magazyn

Karol Przybysz

Marketing, Projektant graficzny

Absolwent kierunku Projektowanie Graficzne, ze szczególnym zamiłowaniem do digital marketingu. Od dawna związany z tworzeniem treści dla branży beauty. Twórca licznych stron internetowych, projektant aplikacji, wsparcie graficzne dla działu Social Media. Twórca treści wideo, zajmujący się również organizacją wydarzeń online.

aleksandra-seweryn

Aleksandra Seweryn

Specjalista ds. reklamy i P-ru

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawa, gdzie ukończyła specjalizaję „E-biznes”. Doświadczenie zawodowe w branży reklamy zdobywała m.in. w „La vie”, „Warsaw Insider”.

jolanta-mira

Jolanta Mira Osipińska

Grafik kreatywny

Ukończyła z wyróżnieniem kierunek Design w WSEiZ. Kierownik działu graficznego w Estetycznej Grupie. Grafik i projektant wielu marek związanych z branżą medycyny estetycznej. Dyrektor artystyczny w „Estetycznym Magazynie”.

grzegorz-grochowski

Grzegorz Grochowski

Specjalista SEM, UI Designer

Od pięciu lat związany z branżą marketingu. Uczestniczył w kilkuset projektach, gdzie tworzył i wdrażał strategie mediowe. Posiada szerokie doświadczenie, zwłaszcza w prowadzeniu bardziej złożonych kampanii dla e – Commerce. Dodatkowo zajmuje się projektowaniem UI oraz programowaniem.

Nota prawna

Podmiotem odpowiedzialnym za serwis internetowy estetyczny-portal.pl jest ESTETYCZNA GRUPA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Wincentego Witosa 31/8 wpisana do KRS pod nr 0000683399.

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności