fbpx
Autor Magdalena Błaszczak
Estetczny Portal

Redakcja Estetycznego Portalu

Estetycznyportal.pl poświęcony jest medycynie estetycznej i profesjonalnym zabiegom poprawy urody. Publikujemy tu wypowiedzi oraz opinie najbardziej znanych ekspertów branży beauty, m.in. lekarzy medycyny estetycznej, chirurgów plastycznych, dermatologów, ginekologów, stomatologów, kosmetologów. Dzięki temu artykuły, które się tu znajdują, są rzetelne, poparte wieloletnim doświadczeniem. Łączymy pasjonatów dbania o piękny wygląd, ale też przede wszystkim zdrowie.

Zapraszamy do współpracy!

Magdalena Błaszczak

Magdalena Błaszczak

Redaktor prowadząca

Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Od kilkunastu lat związana z branżą beauty. Była szefową działu „Uroda” oraz „Zdrowie” m.in. w magazynach „Cosmopolitan”, „Joy”, „Uroda”, „Samo Zdrowie”, „Gala”, „In Style”, a także na portalach internetowych „ofeminin.pl”, „onet.pl”. Redaktor naczelna „Estetycznego Magazynu”.

Monika Klimiuk

Monika
Klimiuk

Dyrektor ds. reklamy
i sprzedaży

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej, gdzie uzyskała specjalizację z Marketingu Internetowego. Od dwudziestu lat związana z branżą reklamy. Pracowała dla największych polskich wydawców prasy i serwisów internetowych, m.in.: Agora, G+J, Edipresse.

Aleksandra Seweryn

Aleksandra
Seweryn

Specjalista ds. reklamy
i P-ru

Absolwentka Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawa, gdzie ukończyła specjalizaję „E-biznes”. Doświadczenie zawodowe w branży reklamy zdobywała m.in. w „La vie”, „Warsaw Insider”.

Karol Przybysz Digital Marketing

Karol
Przybysz

Marketing Graphic Designer

Absolwent kierunku Projektowanie Graficzne, ze szczególnym zamiłowaniem do digital marketingu. Od dawna związany z tworzeniem treści dla branży medycyny estetycznej. Twórca licznych stron internetowych, projektant aplikacji, wsparcie graficzne dla działu Social Media.

Jolanta Mira Osipińska

Jolanta Mira
Osipińska

Creative Graphic Designer

Ukończyła z wyróżnieniem kierunek Design w WSEiZ. Kierownik działu graficznego w Estetycznej Grupie. Grafik i projektant wielu marek związanych z branżą medycyny estetycznej. Dyrektor artystyczny w „Estetycznym Magazynie”.

Grzegorz Grochowski

Grzegorz
Grochowski

Specjalista SEM,
UI Designer

Od pięciu lat związany z branżą marketingu. Uczestniczył w kilkuset projektach, gdzie tworzył i wdrażał strategie mediowe. Posiada szerokie doświadczenie, zwłaszcza w prowadzeniu bardziej złożonych kampanii dla e – Commerce. Dodatkowo zajmuje się projektowaniem UI oraz programowaniem.

Nota prawna

Podmiotem odpowiedzialnym za serwis internetowy estetyczny-portal.pl jest ESTETYCZNA GRUPA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Wincentego Witosa 31/8 wpisana do KRS pod nr 0000683399.

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej. 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności