Ten nieinwazyjny zabieg selektywnie odmładza i liftinguje skórę. Stymuluje jej głębokie warstwy bez uwrażliwienia zewnętrznych warstw naskórka.

Marta Szudzińska-Petryk o peelingu QPeel Dives Med
dyrektor generalny Dives Med Poland
Peeling ten oddziaływuje na wewnętrzne struktury skóry, powoduje jej dogłębną przebudowę skutkująca silnym zagęszczeniem, wygładzeniem i remodelingiem. Formuła stanowi doskonałe rozwiązanie do nieinwazyjnego liftingu i ujędrniania skóry, a także ekspresowego niwelowania jej niedoskonałości. Połączenie kwasu trójchlorooctowego, migdałowego i kojowego pozwala na wielowarstwowy i kompleksowy efekt naprawczy i odmładzający. Skóra po zabiegu staje się doskonale napięta, gładka i promienna.
W jaki sposób stosuje się peeling QPeel Dives Med
QPeel można stosować jako samodzielny zabieg lub w połączeniu z innymi zabiegami medycyny estetycznej. Zastosowanie zabiegu w połączeniu z innymi procedurami pozwala na intensyfikację i przedłużenie efektów terapii. Specjalistyczne protokoły zabiegowe efektywnie łączą właściwości dermoplastyczne TCA z zaawansowanym procesem rewitalizacji, przebudowy oraz regeneracji głębokich warstw skóry bez użycia igieł. Można go stosować przez cały rok. Jest doskonale tolerowany i nie powoduje dyskomfortu.
Peeling QPeel– efekty zabiegów
- brak dyskomfortu zabiegowego,
- brak widocznego i długotrwałego podrażnienia skóry,
- efekty rozjaśnienia i poprawy napięcia skóry widoczne bezpośrednio po zabiegu,
Produkt multifunkcyjny
Możliwość tworzenia bogatych protokołów zabiegowych i łączenia z innymi zabiegami medycyny estetycznej, takimi jak:
- mezoterapia igłowa,
- mezoterapia mikroigłowa,
- laseroterapia,
- oraz innymi zabiegami manualnymi.
Siła i głębokość działania peelingu uzależniona od zastosowanego protokołu zabiegowego. Produkt gwarantuje medyczne bezpieczeństwo potwierdzone europejskim certyfikatem CE.
Składniki aktywne peelingu Q-Peel:
Kwas trójchlorooctowy
– pochodna kwasu octowego stanowiąca najsilniejszy kwas pochodzenia organicznego stosowany w kosmetyce i medycynie estetycznej. Powoduje chemiczne uszkodzenie naskórka, mogące dosięgać nawet do warstwy brodawkowej skóry właściwej. Inicjuje procesy autonaprawcze, polegające na całkowitej wymianie uszkodzonych komórek i głębokiej redermalizacji skóry. Pozytywnie wpływa na metabolizm i strukturę skóry, stymulację syntezy kolagenu i elastyny oraz uzupełnienie endogennego kwasu hialuronowego.
Kwas migdałowy
– kwas AHA, pozyskiwany z gorzkich migdałów, o dużej gradacji i wysokim profilu bezpieczeństwa. Zwiększa proliferację i wymianę komórek przy niskim poziomie podrażnienia skóry. Zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek i porów oraz poprawia strukturę skóry dzięki stymulacji produkcji kolagenu i elastyny. Szerokie zastosowanie i efektywność w wielu problemach estetycznych sprawia, że jest jednym z najczęściej stosowanych peelingów w kosmetyce i medycynie. Nie uwrażliwia płaszcza fotoochronnego skóry na promieniowanie UV i może być stosowany przez cały rok.
Kwas kojowy
– inhibitor tyrozynazy, uczestniczący w każdym etapie tworzenia melaniny. Działa silnie depigmentująco i rozjaśniająco, poprawia koloryt i nawilżenie skóry. Uodparnia skórę na szkodliwy wpływ promieniowania UV oraz stymuluje jej regenerację.
Przyjęło się, że złuszczanie skóry kwasami jest idealne dla cery trądzikowej. Okazuje się, że nie zawsze. Nie powinno się ich stosować na każdym etapie pielęgnacji. …
Nici Grade Extreme Lift to nieinwazyjna procedura pozwalająca osiągnąć efekty liftingu chirurgicznego. Zabieg z ich użyciem jest bezpieczny i efektywny, ponieważ zawiera wchłanialny biostymulator, który …