fbpx

Dlaczego peeling QPeel Dives Med jest nazywany inteligentnym?

Autor Magdalena Błaszczak
qpeel-dives-med-peeling

Ten nieinwazyjny zabieg selektywnie odmładza i liftinguje skórę. Stymuluje jej głębokie warstwy bez uwrażliwienia zewnętrznych warstw naskórka.

marta

Marta Szudzińska-Petryk o peelingu QPeel Dives Med

dyrektor generalny Dives Med Poland

Peeling ten oddziaływuje na wewnętrzne struktury skóry, powoduje jej dogłębną przebudowę skutkująca silnym zagęszczeniem, wygładzeniem i remodelingiem. Formuła stanowi doskonałe rozwiązanie do nieinwazyjnego liftingu i ujędrniania skóry, a także ekspresowego niwelowania jej niedoskonałości. Połączenie kwasu trójchlorooctowego, migdałowego i kojowego pozwala na wielowarstwowy i kompleksowy efekt naprawczy i odmładzający. Skóra po zabiegu staje się doskonale napięta, gładka i promienna. 

W jaki sposób stosuje się peeling QPeel Dives Med

QPeel można stosować jako samodzielny zabieg lub w połączeniu z innymi zabiegami medycyny estetycznej. Zastosowanie zabiegu w połączeniu z innymi procedurami pozwala na intensyfikację i przedłużenie efektów terapii. Specjalistyczne protokoły zabiegowe efektywnie łączą właściwości dermoplastyczne TCA z zaawansowanym procesem rewitalizacji, przebudowy oraz regeneracji głębokich warstw skóry bez użycia igieł. Można go stosować przez cały rok. Jest doskonale tolerowany i nie powoduje dyskomfortu. 

Peeling QPeel– efekty zabiegów

  • brak dyskomfortu zabiegowego,
  • brak widocznego i długotrwałego podrażnienia skóry,
  • efekty rozjaśnienia i poprawy napięcia skóry widoczne bezpośrednio po zabiegu,

Produkt multifunkcyjny

Możliwość tworzenia bogatych protokołów zabiegowych i łączenia z innymi zabiegami medycyny estetycznej, takimi jak:

  • mezoterapia igłowa,
  • mezoterapia mikroigłowa,
  • laseroterapia,
  • oraz innymi zabiegami manualnymi.

Siła i głębokość działania peelingu uzależniona od zastosowanego protokołu zabiegowego. Produkt gwarantuje medyczne bezpieczeństwo potwierdzone europejskim certyfikatem CE.

Składniki aktywne peelingu Q-Peel:

Kwas trójchlorooctowy

– pochodna kwasu octowego stanowiąca najsilniejszy kwas pochodzenia organicznego stosowany w kosmetyce i medycynie estetycznej. Powoduje chemiczne uszkodzenie naskórka, mogące dosięgać nawet do warstwy brodawkowej skóry właściwej. Inicjuje procesy autonaprawcze, polegające na całkowitej wymianie uszkodzonych komórek i głębokiej redermalizacji skóry. Pozytywnie wpływa na metabolizm i strukturę skóry, stymulację syntezy kolagenu i elastyny oraz uzupełnienie endogennego kwasu hialuronowego.

Kwas migdałowy

– kwas AHA, pozyskiwany z gorzkich migdałów, o dużej gradacji i wysokim profilu bezpieczeństwa. Zwiększa proliferację i wymianę komórek przy niskim poziomie podrażnienia skóry. Zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek i porów oraz poprawia strukturę skóry dzięki stymulacji produkcji kolagenu i elastyny. Szerokie zastosowanie i efektywność w wielu problemach estetycznych sprawia, że jest jednym z najczęściej stosowanych peelingów w kosmetyce i medycynie. Nie uwrażliwia płaszcza fotoochronnego skóry na promieniowanie UV i może być stosowany przez cały rok.

Kwas kojowy

– inhibitor tyrozynazy, uczestniczący w każdym etapie tworzenia melaniny. Działa silnie depigmentująco i rozjaśniająco, poprawia koloryt i nawilżenie skóry. Uodparnia skórę na szkodliwy wpływ promieniowania UV oraz stymuluje jej regenerację.

Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.