Coraz powszechniejsze problemy mężczyzn z erekcją, wywołane stresem i nieodpowiednim stylem życia, sprawiają, że poszukują oni skutecznych rozwiązań, które mogą poprawić ich sytuację. Jednym z nich może być zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego. Jakie daje efekty i jak jest przeprowadzany?
dr. n. med. Agnieszka Nalewczyńska
ginekolog, lekarz medycyny estetycznej, Klinika Estebelle
Zaburzenia erekcji – coraz częściej występujący problem
Wielu mężczyzn na pewnym etapie swojego życia zauważa, że ich życie intymne się zmienia i o erekcję już nie jest wcale tak łatwo. Niepokoją się także tym, że zbyt szybko przychodzi wytrysk i ich odczucia są mniej intensywne niż kiedyś.
Zdolności łóżkowe mężczyzn osiągają szczyt w 25. roku życia, a potem wielu z nich boryka się z jakimiś problemami w strefie erogennej.
Dodatkowo stresujący tryb życia, praca na wysokim stanowisku oraz coraz bardziej rosnące oczekiwania ze strony nas kobiet mogą ten problem nasilać.
Z drugiej strony seks i związana z nim przyjemność, dopływ dopaminy i serotoniny (hormonu szczęścia) potrafią obniżyć poziom stresu.
Podczas wzwodu naczynia krwionośne wypełniają się krwią, która rozprowadza tlen i substancje odżywcze. Dlatego regularne erekcje są najlepszym sposobem na to, by penis zawsze był w formie.
Osocze bogatopłytkowe zmniejsza zaburzenia erekcji
Rozwiązanie męskich problemów z erekcją jest na wyciągnięcie ręki – w gabinecie medycyny estetycznej. Wystarczy jeden bardzo prosty zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego.
odpowiednio pobrana i odwirowana własna krew pacjenta zostaje wstrzyknięta w penisa,
zabieg prawie nie boli, a niektórzy panowie są wręcz zdziwieni, że „to już”,
osocze bogatopłytkowe jest złotym lekiem na długą “żywotność penisa” (tak, on też się starzeje), pomaga także odwrócić skutki złych nawyków związanych ze stylem życia (chociażby palenia papierosów, który to nałóg może skrócić penisa nawet o 1 cm!). Ma też korzystny wpływ na wydłużenie czasu współżycia.
Jak wygląda zabieg podania osocza bogatopłytkowego w penisa
Pobiera się maksymalnie 10 ml krwi pacjenta (to naprawdę niewiele, mniej niż w trakcie standardowych badań) do odpowiedniej probówki z żelem separującym.
Jest ona umieszczana w wirówce, a po 5 minutach uzyskujemy 7 ml płynnego osocza bogatopłytkowego.
W tym czasie penis jest znieczulany specjalną maścią, choć tak naprawdę jest to zbędne, bo zwykle bardziej wiąże się to ze stresem “pierwszorazowego zabiegu” niż z prawdziwym bólem.
Lekarz wykonuje 2 zastrzyki w ciała jamiste, by czynniki wzrostu, białka i inne cenne substancje mogły zacząć swoje działanie. Następuje pobudzanie włókien kolagenowych, nowych połączeń nerwowych oraz naczyń krwionośnych.
Skutkuje to zdecydowanie lepszym I mocniejszym odczuwaniem przyjemności już zaledwie po 2 tygodniach, a także mocniejszą kontrolą “przedwczesnego wytrysku”.
Ale na tym nie koniec. Istnieje specjalna technika podania osocza bogatopłytkowego, która potrafi wyprostować zakrzywiony członek.
Dr n. med. Agnieszka Nalewczyńska o zabiegu powiększania penisa Ginekolożka, lekarka medycyny estetycznej Dla kogo…
Osocze bogatopłytkowe znajduje coraz większe i szersze zastosowanie w różnych dziedzinach medycyny. Pomaga również intensyfikować…