fbpx

Osocze bogatopłytkowe na zaburzenia erekcji

Autor Magdalena Błaszczak
zaburzenia-erekcji

Coraz powszechniejsze problemy mężczyzn z erekcją, wywołane stresem i nieodpowiednim stylem życia, sprawiają, że poszukują oni skutecznych rozwiązań, które mogą poprawić ich sytuację. Jednym z nich może być zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego. Jakie daje efekty i jak jest przeprowadzany?

dr n. med. Agnieszka Nalewczyńska,

dr. n. med. Agnieszka Nalewczyńska

ginekolog, lekarz medycyny estetycznej, Klinika Estebelle

Zaburzenia erekcji – coraz częściej występujący problem

Wielu mężczyzn na pewnym etapie swojego życia zauważa, że ich życie intymne się zmienia i o erekcję już nie jest wcale tak łatwo. Niepokoją się także tym, że zbyt szybko przychodzi wytrysk i ich odczucia są mniej intensywne niż kiedyś.

 • Zdolności łóżkowe mężczyzn osiągają szczyt w 25. roku życia, a potem wielu z nich boryka się z jakimiś problemami w strefie erogennej.

 • Dodatkowo stresujący tryb życia, praca na wysokim stanowisku oraz coraz bardziej rosnące oczekiwania ze strony nas kobiet mogą ten problem nasilać.

 • Z drugiej strony seks i związana z nim przyjemność, dopływ dopaminy i serotoniny (hormonu szczęścia) potrafią obniżyć poziom stresu.

 • Podczas wzwodu naczynia krwionośne wypełniają się krwią, która rozprowadza tlen i substancje odżywcze. Dlatego regularne erekcje są najlepszym sposobem na to, by penis zawsze był w formie.

Osocze bogatopłytkowe zmniejsza zaburzenia erekcji

Rozwiązanie męskich problemów z erekcją jest na wyciągnięcie ręki – w gabinecie medycyny estetycznej. Wystarczy jeden bardzo prosty zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego.

 • odpowiednio pobrana i odwirowana własna krew pacjenta zostaje wstrzyknięta w penisa,

 • zabieg prawie nie boli, a niektórzy panowie są wręcz zdziwieni, że „to już”,

 • osocze bogatopłytkowe jest złotym lekiem na długą “żywotność penisa” (tak, on też się starzeje), pomaga także odwrócić skutki złych nawyków związanych ze stylem życia (chociażby palenia papierosów, który to nałóg może skrócić penisa nawet o 1 cm!). Ma też korzystny wpływ na wydłużenie czasu współżycia.

Jak wygląda zabieg podania osocza bogatopłytkowego w penisa

 • Pobiera się maksymalnie 10 ml krwi pacjenta (to naprawdę niewiele, mniej niż w trakcie standardowych badań) do odpowiedniej probówki z żelem separującym.

 • Jest ona umieszczana w wirówce, a po 5 minutach uzyskujemy 7 ml płynnego osocza bogatopłytkowego.

 • W tym czasie penis jest znieczulany specjalną maścią, choć tak naprawdę jest to zbędne, bo zwykle bardziej wiąże się to ze stresem “pierwszorazowego zabiegu” niż z prawdziwym bólem.

 • Lekarz wykonuje 2 zastrzyki w ciała jamiste, by czynniki wzrostu, białka i inne cenne substancje mogły zacząć swoje działanie. Następuje pobudzanie włókien kolagenowych, nowych połączeń nerwowych oraz naczyń krwionośnych.

 • Skutkuje to zdecydowanie lepszym I mocniejszym odczuwaniem przyjemności już zaledwie po 2 tygodniach, a także mocniejszą kontrolą “przedwczesnego wytrysku”.

 • Ale na tym nie koniec. Istnieje specjalna technika podania osocza bogatopłytkowego, która potrafi wyprostować zakrzywiony członek.

 
Niniejszy przekaz ma charakter niepromocyjny, nie zawiera elementów wartościujących, wykraczających poza obiektywną informację i ma wyłącznie na celu podniesienie świadomości społecznej i poczucia odpowiedzialności na temat zabiegów medycyny estetycznej.

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.