fbpx

Lenisna – jak działa jeden z najskuteczniejszych biostymulatorów skóry? (ZDJĘCIA + VIDEO)

Autor Magdalena Błaszczak
lenisna

Połączenie kwasu poli D,L mlekowego z nieusieciowanym kwasem hialuronowym intensywnie i bezpiecznie stymuluje skórę.

lek-Magdalena-Keedzia

lek. Magdalena Kędzia o biostymulatorze Lenisna

lekarz medycyny estetycznej, specjalista marki Lenisna

Jak zachowuje się preparat Lenisna po podaniu?

Natychmiast po wstrzyknięciu umiejscawia się w tkankach i wypełnia je nieusieciowanym kwasem hialuronowym. Mikrocząsteczki kwasu polimlekowego nadają spoistości hydrożelowi kwasu hialuronowego i zapobiegają jego przemieszczaniu się. Kwas hialuronowy zaczyna się hydrolizować po dwóch tygodniach. Mikrocząsteczki PDLLA wspierają produkcję kolagenu i doprowadzają do poprawy elastyczności, jędrności i grubości skóry. Po sześciu miesiącach można zauważyć ostateczny wynik zabiegu. Produkt Lenisna ulega stopniowej biodegradacji i przywraca objętość skórze.

Czym się wyróżnia preparat Lenisna na tle innych biostymulatorów?

Jego opatentowana technologia eliminuje ryzyko powstawania grudek podskórnych, które tworzą się przy zastosowaniu tradycyjnego PLLA. Dlatego nie ma konieczności masowania miejsc pozabiegowych, z uwagi na okrągły kształt cząsteczek PDLLA i połączenie ich z nieusieciowanym kwasem hialuronowym. Lenisna ma zdolność do silnej stymulacji produkcji kolagenu oraz przywracania młodzieńczego wyglądu w sposób stopniowy i naturalny. Trwałość zabiegu utrzymuje się przez ponad dwa lata.

Dla kogo wskazany jest biostymulator Lenisna?

Dla osób, które wymagają zwiększenia objętości zapadniętych części twarzy. Sprawdzi się szczególnie do korekcji załamań skóry, zmarszczek, bruzd, a także w przypadku widocznych oznak starzenia się skóry, opadania twarzy i wiotkości. Można go stosować również na wewnętrzną stronę ud, brzuch i obwisłe ramiona. Efekt jest w pełni naturalny.

Juvelook i Lenisna. Metamorfozy:

POLECANE ARTYKUŁY

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Polityka prywatności Akceptuję Polityka Prywatności

Polityka Prywatności
Serwis internetowy www.estetyczny-portal.pl przeznaczony jest dla profesjonalistów, osób posiadających wykształcenie w zakresie medycyny estetycznej oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych produktami medycyny estetycznej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przechodząc do serwisu www.estetyczny-portal.pl oświadczam, że Jestem świadoma/świadomy, że treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie w dziedzinie medycyny estetycznej tj.: lekarzem, pielęgniarką, położną, kosmetologiem, farmaceutą, felczerem, ratownikiem medycznym, lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym medycyną estetyczną w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.